O nás

Viete ako rozmýšľa útočník? My áno. Citadelo je dom plný etických hackerov na vašej strane. Myslíme ako útočník, no nezneužívame to. Naopak, našim hlavným cieľom je odhaliť zraniteľnosť bez napáchania škôd. Pre našich klientov pripravujeme simulované útoky už od roku 2006. Pomáhame otestovať ich informačnú bezpečnosť. Podrobte svoje IT prostredie výzve a odhaľte, do akej miery sú vaše citlivé dáta chránené.

Byť lídrom je pre nás samozrejmosťou, etický prístup nevyhnutnou podmienkou a bezpečný IT svet misiou.

Náš tím

Juraj Bednár
Spoluzakladateľ
Snažím sa hackovať všetko- bezpečnosť, podnikanie, telo, život. Môžete ma stretnúť s elektródami na hlave, jesť nejaké šialené veci, programovať smart kontrakty, lámať šifru, ktorú si vymyslel zákazník alebo zakladať ďalšiu firmu.
Tomáš Zaťko
CEO
Hackol som banku, v ktorej máte peniaze. Žiadnu paniku- s platnou zmluvou a s cieľom pomôcť. Prvý program som napísal, keď som mal osem a môj prvý hack bolo odomknutie všetkých levelov PC hry SUPAPLEX. V dvanástich som na programátorskej súťaži MINIPROG stretol Juraja Bednára, s ktorým sme neskôr založili firmu Citadelo. Dnes vediem firmu a tak trochu závidím svojmu pentesterskému tímu. Okrem toho milujem vesmír a japonské čaje.
Martin Leskovjan
CZ Country Manager
Pohybujem sa na pomedzí IT bezpečnosti, práva a umenia. Za svoj masterpiece považujem český tím Citadelo. Moje srdce bije pre kryptotechnológie a decentralizované štruktúry, čo ma viedlo aj k angažovaniu v projekte Paralelný Polis. Kde sa podielam na chode a strategickom smerovaní organizácie. Kancelár pre firmu si vyberám podľa najbližšej dráhy pre slalom na divokej vode. Milujem freestyle cooking a nenávidím stáť v rade na čokoľvek.
Martin Hanic
Etický hacker
Svoj prvý program som písal na Didaktiku M, meškal na stužkovú a odpromoval aj napriek nástrahám Gentoo a Battle.net. Keďže kaziť je zábavnejšie ako opravovať, po 15 rokoch strávených v korporáciách, som sa rozhodol prejsť na stranu etických hackerov. Okrem banky, som hackol aj armádne servery ôsmych štátov – našťastie iba v Locked Shields. Mám rád nové technológie, šifrujem čo sa dá a pijem kávu za bitcoiny.
František Uhrecký
Etický hacker
Baví ma zisťovať ako veci fungujú, no ešte viac ma baví donútiť ich, aby robili čo chcem ja. Zaujímam sa o open source technológie, linux, crypto a bezpecnosť mobilných aplikácií. A samozrejme celkovo o ofenzívnu bezpečnosť.
Tomáš Volný
Etický hacker
Môj prvý hack? Obídenie prihlasovacej obrazovky Windows, keď som mal sedem. Snaha mojich rodičov, zamedziť mi prístup k modrej obrazovke, bola márna. Neskôr som sa zabával s programovaním na profesionálnej úrovni. Nebolo to však ono. Kaziť veci je totiž omnoho väčšia zábava. A tak som začal pracovať v Citadelo, kde ma za to navyše aj platia! Dream job :).
Tomáš Melicher
Etický hacker
Som hrdým držiteľom papieru zo školy FIIT STU ako aj certifikácie OSCP. Etickým hackerom som sa stal v podstate náhodou, keď som pracoval ako web developer a zrazu sa mi podarilo hacknúť prvú webovú aplikáciu. Vo voľnom čase si rád zahrám ping pong a v lete ma môžete nájsť cvičiť na nejakej preliezke.
Marek Takáč
Etický hacker
Po viacerých rokoch lepenia a skladania aplikácií v korporácii aj startupe som sa rozhodol aplikácie ďalej len rozbíjať. V poslednej dobe celkom fičím na kryptomenách a vo voľnom čase trieskam na bubny. Ak by ste ma vo voľno čase hľadali, som ten v čiernom s dlhými vlasmi, pravdepodobne na metalovom festivale.
Michal Havrda
Etický hacker
Už ako malý som miloval matematiku, sústredil na ňu svoje štúdium a v dospelosti som sa s ňou dokonca aj oženil. Doslova. Za ženu som si vzal matematičku. Programovať som začal na strednej a moje prvé štyri výplaty padli na môj prvý počítač. Po vysokej jsem skocil do programátorského týmu, kde za 10 rokov mám za sebou dost webových projektů (včetně systému na rozpoznávanie papagájov). Nakoniec som sa pustil do hackovania. Fascinuje ma totiž prekonávať nedostupné horizonty.
Milan Rossa
Etický hacker
Moje hlavní zaměření je na softwarovou bezpečnost, kvalitu a údržbu. Zajímám se o formální metody, chybám odolné systémy, expertní systémy a umělou inteligenci. Profesionální zkušenosti mám v penetračním testování, reverzním inženýrství a exploitaci. Jsem hrdým držitelem Offensive Security Certified Expert (OSCE) Certifikace.
Jakub Novák
Account Manager
Už od detstva som rád vyhľadával nové výzvy, dobrodružstvá a rád som porušoval všetky pravidlá. Rád sledujem trendy a snažím sa ísť s dobou. Aj vďaka tomu som zvolil štúdium na FEI STU – aplikovaná informatika. Po škole sa mi napokon podarilo dôjsť až k obchodu v oblasti IT, kde sa cítim ako doma. Veľmi rád si zašportujem, milujem cestovanie, spoznávanie nových ľudí a ani po rokoch nepohrdnem nočným životom.
Tomáš Horváth
Sales Manager
Teoretické znalosti v oblasti Obchodu a Marketingu som načerpal na Obchodnej Fakulte Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Praktické znalosti a know-how v IT som naberal postupne vo viacerých spoločnostiach. Najväčšiu časť tvorila moja rola Key Account Managera v spoločnosti Wincor Nixdorf, kde som mal na starosti viacerých globálnych zákazníkov. Okrem nadšenia pre IT a a svet fintech rád trávim čas na bedmintovom kurte.
Vojtěch Sláma
Business Consultant
Zo štúdii politológie na Karlovy Univerzite v Prahe som sa zaujímal o medzinárodnú bezpečnosť. Moje už v detstve objavené nadšenie v rozoberaní a opravovaní vecí, či už softwarových alebo hardvérových, ma tak priviedlo z firmy dodávajúcej automatické systémy pre zdieľanie bicyklov meste (tzv. bike sharing), do oblasti informačnej bezpečnosti a práci na pozícii obchodného konzultanta pre české Citadelo. Považujem sa za stredne pokročilého geeka so záujmom o Android, IoT, gadgets, cyklistiku a motocykle.
Marek Paták
Project manager
Ako projektový manažér pracujem od roku 2011. Táto práca nie je pre mňa iba náhodné stretnutie v živote, ale jasná voľba, ktorá má v mojej osobnosti opodstatnenie. Moje silné stránky, ako napr. organizovanosť, systematickosť a plánovanie vopred, aktívne prispievajú k úspešnému projektovému manažmentu. Tam, kde ostatní s plánovaním končia, ja začínam. Úspešne tak organizujem celý tím a dohliadam na to, aby všetko fungovalo ako hodinky.
Pavol Škorpík
Marketing manager
Marketingu sa venujem cez 10 rokov. Špecializujem sa na digitálny marketing. Už v 25 som pripravil úspešnú kampaň pre Sony, získal cenu, a ešte niekoľko rokov po tom o tom prednášal. Dnes sa hrdo starám o marketing v Citadelo, pretože verím, že Citadelo je pre vás ten pravý „jednorožec“.
Michaela Gallee
Marketing specialist
Milujem online, učenie je môj životný štýl, učiť druhých moje poslanie. Mám vysokoškolské papiere z chémie, certifikáty z marketingu, v zime jazdím na doske a okuliare v skutočnosti nepotrebujem, no vyzerá to cool.

My v médiách

Článok

Správy RTVS 12.11.2017

RTVS
Zobraziť
Článok

Svet Technológií 12.11.2017

TA3
Zobraziť
Článok

Sú ľudia na internete anonýmni?

HN Televízia
Zobraziť

Pozri sa, ako vyzerá bežný deň u nás, v Citadelo

Je tu zábava, je nás dosť, nechýba nám nič… okrem teba! Naše súfirmie kóderov, adminov a penetračných testerov hľadá nových ľudí.

Pozri sa

Aktuálne voľné pozície

Hľadáme ľudí, nie stroje. Chceme vizionárov, nie nasledovníkov. Rešpektujeme profíkov, ktorí nám pomôžu vychovať novú generáciu. Uznávame ľudí, ktorí premýšľajú a dokážu sa poučiť na vlastných chybách. Dopĺňame tím o ľudí, ktorí nám sedia ľudsky a budú naši kamoši.

Voľné pozície