Poradíme Vám?
Poradíme Vám?
Tomáš Horváth
Vám rád poradí
klienti z
krajín
0
0 spokojných
klientov
0 rokov
na trhu

Prečo my?

1. Vysoká kvalita

Taká, ktorá je vhodná pre danú situáciu (notebook riaditeľa spoločnosti v prostredí s vysokým rizikom špionáže vyžaduje inú úroveň zabezpečenia ako notebook vašej starkej).

2. Otvorenosť

Ak sa reálne možnosti líšia od vašich predstáv, povieme vám o tom. Ak vznikol neočakávaný problém, povieme vám o ňom bezodkladne.

3. Diskrétnosť

Zákazníkom vidíme do kuchyne. Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú tým získavame. Preto dbáme na rešpektovanie mlčanlivosti.

Citadelo

4. Rýchlosť jednania

Jednáme rýchlo. Naše výstupy doručujeme v najkratšom možnom čase. O termíne zákazníka informujeme a dohodnutý termín dodržíme.

5. Etika

So zákazníkmi máme dobrovoľné a obojstranne benefitujúce vzťahy. Na zákazníkov nerobíme nátlak. Prácu vykonávame dôkladne a včas. Komunikujeme jasne a zreteľne.

6. Starostlivosť

Odovzdaním reportu sa naša spolupráca so zákazníkom nekončí. Staráme sa o vás aj dávno po tom, čo sme splnili, na čom sme sa dohodli.

„Spolupráca s Citadelo bola rýchla a profesionálna. Ich pomoc so zabezpečením aplikácie nám umožňuje sústrediť sa na vývoji nových funkcií. Podrobná prezentácia o zisteniach testovania nám ukázala, ako drobné problémy môžu viesť k vážnym ťažkostiam, a tiež ako sa s nimi vysporiadať aj v našich ďalších aplikáciách.“
Roman Huba
produktový manažér
Sygic FleetWork
„V Citadelo sú ľudia na správnom mieste. Vykonali bezpečnostný audit nášho systému, ochotne poukázali na slabé miesta systému a vysvetlili ďalšie kroky k zlepšeniu bezpečnosti.“
Filip Jenei
Clearnet
"Naša spolupráca, v oblasti informačnej bezpečnosti, má dlhodobý charakter. Za toto obdobie som sa o odborných, ale aj ľudských kvalitách presvedčil opakovane."
Michal Prónay
Head of IT
Penta Investments
"Penetračné testy spoločnosťou Citadelo pomohli nastaviť úroveň bezpečnosti online prostredia nášho e-shopu na profesionálnu úroveň. Spoločnosť Citadelo reagovala na všetky vzniknuté situácie flexibilne, dynamicky a na vysoko odbornej úrovni."
Slavomír Záborský
Head of IT
Dr. Max